Kurumsal  
Hakkımızda
2002 Yılında WWWTASARIM Bilgisayar İnternet Hizmetleri adıyla kurulan firmamız yılların tecrübesini yaratıcılıklarıyla bütünleştirmiş uzman kadrosu ile birlikte, kişisel yada kurumsal web tasarımı, E-ticaret uygulamaları, B2b - B2C çözümleri, Grafik&Banner dizaynı, hosting ve domain tescil hizmetleri sunan Samsun Merkezli bir firmadır. 
   2004 yılında isim değişikliğine giderek ünvanını Tasarım Dünyası Bilgisayar İnternet Hizmetleri olarak değiştiren firmamız bu tarihten itibaren daha öncede olduğu gibi karşılıklı güven esasına dayanan, dürüstlüğü ilke edinen ticari anlayışı ile kaliteli hizmet karşısında müşteri memnuniyetinin getireceği ticari devamlılığın bilincinde olup, alanında en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. 
  Sadece İnternet hizmetleri ve internet tabanlı ticari çözümler üzerine yoğunlaşan Tasarım Dünyası, Müşterilerinin arzu ve isteklerinin yanı sıra kendilerini en iyi şekilde temsil edecek ve ihtiyaçlarına en uygun çözümler üretmeyi kendisine görev edinmiştir. 
  Bu amaçla 2013 yılı itibari ile TR'DE MARKA dergisinin Karadeniz Tanıtım ve Reklam Organizasyonu işlerine başlayan firmamız, Yerel işletmelerimizin ulusal alanda kendilerini tanıtma ve geliştirme süreçlerini de hedeflemektedir. 

Vizyonumuz

   Çağın gelişen bilişim teknolojilerini, donanım alt yapısını da güncel tutarak kullanmayı hedefleyen firmamız, müşterilerine "Dünya Standartlarında Kaliteli elektronik tanıtım ve pazarlama " ilkesini görev kabul etmiştir. Kalite standartlarını bu hedef doğrultusunda devamlı yükselten ve geliştiren firmamız kurumsal hizmet verdiği firmalar ile gelişen teknolojiyi takip eden ve gereklilik arz eden çalışmalara imza atan bir firma haline gelmiştir.


 
 
 
 
  HEMEN BAŞVURUN Projeleriniz ile ilgili neler yapabileceğimiz ile ilgili bilgi almak için İletişim Bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
 
 
     
TASARIM DÜNYASI BİLGİSAYAR İNTERNET HİZMETLERİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

Copyright © 2002-2024 Her Hakkı Saklıdır.

Tasarım Dünyası | Samsun Web Tasarım

Adres : Zafer Mah. Divitçioğlu Cad. No:34 Samsun / Türkiye
Telefon : (+90 362) 230 76 91
Gsm : (+90 532) 722 24 95
Mail : info@tasarimdunyasi.com
İp Adresiniz : 44.211.117.197